Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Saturday, November 25, 2017

Zarabianie na blogu

Wrzesień 2, 2011 by  
Filed under Zarabianie

Witam. Dzisiaj chce wam przedstawić sposoby na zarabianie realnych pieniędzy w internecie. Owszem, jest to możliwe. Trzeba tylko być wytrwałym. Ale pomyślcie o wygodzie. Siedzicie sobie w domu,wygodnie a „pracujecie” tylko jeśli chcecie o kiedy chcecie. No dobrze teraz przejdźmy do pracy.

Sprzedawanie e booków.

Najlepszym sposobem na zarabianie w internecie, jest sprzedawanie e booków. Wbrew pozorom jest to bardzo proste. Wystarczy mieć tylko bloga i już można zaczynać. Polecam program partnerski serwisu Złote Myśli. Są tam bardzo opłacalne prowizje od sprzedanej książki a w dodatku liczne konkursy dla partnerów (uczestników programu partnerskiego).

1. Jak sprzedawać ebooki?

To proste. Na początek trzeba się zarejestrować w programie partnerskim Złotych Myśli (kliknij w baner obok).

Następnie musimy zamieścić linki danej książki do naszym blogu. Musibyc zalogowani na naszym koncie Zotych Myśli. Następnie klikamy w PRODUKTY a następnie w link na danej książce. Kopiujemy link przy zdaniu „Twój link partnerski do strony ofertowej tego ebooka”.

Najlepiej byłoby, abyś wygenerował każdy ebook i wrzucił na jakiś serwer np. Slideshare.
Rejestrujemy się tam a następnie klikamy UPLOAD i wybieramy z dysku interesujący nas e book. Jeśli ktoś kliknie w nasz link i kupi jakąś książkę, dostaniemy prowizje.

Aby dowiedzieć się więcej pobierz te ebooki: Podręcznik partnera

Similar Posts:

Podziel się tą stroną z innymi:
  • Print
  • Facebook
  • Add to favorites
  • MySpace
  • PDF
  • Twitter
  • Wykop

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

CommentLuv badge
tag on every page -->