Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Sunday, February 24, 2019

Jak podrywać? Sztuka uwodzenia kobiet w internecie

Październik 23, 2011 by  
Filed under Darmowe Ebooki

W dzisiejszym zabieganym życiu, coraz trudniej jest znaleźć czas na poznawanie kobiet. Praca i studia nie zawsze dają takie możliwości, czasem wręcz to uniemożliwiają. Problemem może być też nieśmiałość. Całe szczęście więc, że istnieje Internet i serwisy, na których można nawiązywać nowe znajomości. Dowiedz się jak się zaprezentować, abyzainteresować, a nie zniechęcić do siebie kobiety.

Jak zaprezentować się w Internecie, 
aby wzbudzić zainteresowanie kobiet?

Rzecz wydawałaby się prosta – zapisać się do społecznościowego serwisu, wypełnić swój profil i czekać na reakcję płci pięknej. Sęk w tym, że mężczyzn, którzy poszukują w ten sposób jest więcej niż kobiet, warto jest więc popracować nad swoim wizerunkiem.

Fragment ebooka:

Kobiety są w mniejszości i, co za tym idzie, dostają więcej odpowiedzi od mężczyzn w ciągu dnia niż mężczyźni od kobiet. W Internecie kobiety mają bardzo duży wybór i nawet przeciętnie (lub mniej, niż przeciętnie) wyglądające mogą dostawać o wiele więcej maili, niż mężczyzna z ciekawym profilem.

Atrakcyjne kobiety (a przynajmniej te, których fotki są atrakcyjne) dostają ok. kilkudziesięciu maili dziennie (niektóre nawet po ok. 150 na dzień, rekordzistki – 400-500) w 90% z desperackimi prośbami
o spotkanie. Możesz tylko wyobrazić sobie, jak podbudowuje to ego kobiety i utwierdza ją w przekonaniu o własnej atrakcyjności.

Na co zwracają uwagę kobiety w internecie?

Jedynymi środkami, którymi dysponujesz, zanim usłyszysz kobietę jest SŁOWO PISANE oraz Twoje zdjęcia. Nie jest to często ułatwieniem, gdyż kobiety o wiele łatwiej jest zainteresować tonem głosu, poczuciem humoru i wszystkim, co zapewnia kontakt chociażby telefoniczny czy na skype. Zanim więc do niego dojdzie, musisz na wstępie zrobić odpowiednie wrażenie.

W tym ebooku zajmiemy się głównie poznawaniem kobiet poprzez popularne serwisy randkowe. Osobiście uważam czaty i uwodzenie za ich pośrednictwem za stratę Twojego czasu, ze względu na to, że nie wiesz, z jaką kobietą (lub nawet mężczyzną podającym się za kobietę) rozmawiasz, a po wymianie fotek jest duża szansa na to, że nie przypadniecie sobie do gustu. Szkoda czasu!

Elementem kluczowym akcji „uwodzenie kobiet w internecie” jest Twój profil. Autor ebooka, Marcin Szabelski, podpowie Ci w jaki sposób go stworzyć, aby trafił do takich kobiet, jakie poszukujesz. Dowiesz się też które swoje zdjęcia najlepiej umieścić, aby nie zniechęcały, a zaciekawiały kobiety.

Czego jeszcze dowiesz się z ebooka?

 • Uwagi, co do profili kobiet
 • Rozpoczynanie i prowadzenie rozmowy
 • Więc, jak i o czym pisać?
 • Jaki powinien być czas trwania konwersacji?
 • Przeniesienie znajomości w realny wymiar
 • FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania
 • Niebezpieczeństwa w Internecie
 • Najczęstsze błędy podczas uwodzenia w Internecie

 

Autor ebooka o uwodzeniu w Internecie:

Uwodzeniem kobiet w sieci zacząłem zajmować się około 2001 roku. Było to, poza parkietem tanecznym, praktycznie moim jedynym sposobem podrywu kobiet w czasach, gdy w Polsce jeszcze
nie słyszało się o nowoczesnych metodach uwodzenia kobiet. Nie miałem odwagi do poznawania nieznajomych kobiet na żywo. Nie było jeszcze serwisów typu Sympatia.pl, Fotka.pl, o Ilove.pl nie
wspominając. Jak sięgam pamięcią, zaczynałem od randek na portalu Interia.pl oraz Tlen.pl. W tamtych czasach było to jeszcze mało znane narzędzie poznawania się osób.

Stosunek ilościowy mężczyzn do kobiet na takich portalach był mniej więcej jak 5:1. Obecnie
proporcje te dążą do wyrównania, choć prawdopodobnie nadal jest przewaga ilościowa mężczyzn. 
To, co chcę przekazać w tym ebooku Tobie, drogi Czytelniku, to doświadczenia moje oraz moich znajomych zajmujących się tym działem uwodzenia, poparte wiedzą, którą zdobyłem u światowej sławy nauczycieli uwodzenia, takich jak: Mystery, Zan, Steve Piccus, Badboy, Soul.

Uwodzenie kobiet w internecie to sztuka do opanowania przez każdego internautę. Dużym atutem poszukiwań kobiet w cyberprzestrzeni jest łatwość nawiązywania znajomości oraz fakt, że masz więcej czasu, aby zastanowić się nad tym, co napisać. Wykorzystaj informacje zawarte w tej publikacji do znalezienia przygody, romansu lub miłości. Powodzenia :)

Pobierz Darmowy Ebook: Sztuka uwodzenia kobiet w internecie

 

 

Similar Posts:

Podziel się tą stroną z innymi:
 • Print
 • Facebook
 • Add to favorites
 • MySpace
 • PDF
 • Twitter
 • Wykop

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

CommentLuv badge
tag on every page -->